Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
