Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
