Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Image style: @image_style
pl: Styl obrazu: @image_style
