Image Compare Accessible Slider (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
