Image Compare Accessible Slider (1.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Image style
eo: Bilda stilo
