Image Compare Accessible Slider (1.0.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Media
ug: مېدىيا

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
