Image Compare Accessible Slider (1.0.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων
