Image Compare Accessible Slider (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni
