Image desaturate formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Desaturate
ar: إزالة الإشباع

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
