Image desaturate formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Desaturate
km: ការ​ដក​ពណ៌

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
