Image Effects (4.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Type
be: Тып

en: Size
be: Памер

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Outline
be: Кароткі змест

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Path
be: Сцежка

en: Anchor
be: Якар

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Bottom
be: Знізу

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Line
be: Радок

en: Media
be: Мультымедыя

en: Background color
be: Колер фона

en: Basic
be: Асноўны

en: Color
be: Колер

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Random
be: Выпадкова

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Allow Upscaling
be: Дазволіць масштабаванне

en: Rotation angle
be: Вугал павароту

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
be: Вугал (колькасць градусаў), на якую выява павінна быць павернута. Станоўчыя лікі вызначаюць паварот па гадзіннікавай стрэлцы, адмоўныя - супраць гадзіннікавай стрэлкі.

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Placement
be: Пазіцыя

en: Mask
be: Маска

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася зрабіць абрэзку выявы, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася здзейсніць паварот малюнку, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
be: Выява %fil не магла быць перавернута, таму што функцыя imagerotate() не дазволена ў гэтай PHP усталёўцы.
