Image Effects (5.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Size
cs: Velikost

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Outline
cs: Začlenit

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Path
cs: Cesta

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Bottom
cs: Dole

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Line
cs: Řádek

en: Media
cs: Média

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Basic
cs: Základní

en: Color
cs: Barvy

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Random
cs: Náhodný

en: Position
cs: Pozice

en: Level
cs: Úroveň

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: height
cs: výška

en: Watermark
cs: Vodoznak

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: Information
cs: Informace

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Invert
cs: Obrátit

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Offset
cs: Posun

en: Allow Upscaling
cs: Povolit zvětšování se zachováním poměrů stran

en: Rotation angle
cs: Úhel otočení

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
cs: Počet stupňů, o kolik má být obrázek otočen. Kladná čísla znamenají otočení po směru hodinových ručiček a záporná proti směru.

en: Column
cs: Sloupec

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Row
cs: Řádek

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Text settings
cs: Nastavení textu

en: Placement
cs: Umístění

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Mask
cs: Maska

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Rotate
cs: Rotace

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Oříznutí obrázku pomocí nástroje @toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) selhalo

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Otočení obrázku pomocí nástroje %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) selhalo.

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
cs: Obrázek %file nelze otočit, protože funkce imagerotate() není podporována ve vaší instalaci PHP.

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: Center left
cs: Uprostřed vlevo

en: Center right
cs: Uprostřed vpravo

en: Upscale
cs: Zvětšit
