Image Effects (5.0.0-rc1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Color
or: ରଙ୍ଗ
