Image Effects (5.0.0) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Size
bg: Размер

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Outline
bg: Очертание

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Path
bg: Път

en: Anchor
bg: Котва

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Bottom
bg: Дъно

en: Mode
bg: Режим

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Right
bg: Дясно

en: Invert
bg: Инвертирай

en: Mask
bg: Маска
