Image Effects (5.0.0) - en to hu translation catalogue (95 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Size
hu: Méret

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: (none)
hu: (semmi)

en: Outline
hu: Vázlat

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Font
hu: Betűtípus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: UPPERCASE
hu: NAGYBETŰS

en: lowercase
hu: kisbetűs

en: Uppercase Words
hu: Szavak Nagy Kezdőbetűvel

en: Uppercase first
hu: Csak az első betű nagy

en: Background
hu: Háttér

en: Top
hu: Teteje

en: Path
hu: Útvonal

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Anchor
hu: Horgony

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Bottom
hu: Alja

en: Mode
hu: Mód

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Line
hu: Sor

en: Media
hu: Média

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Basic
hu: Alap

en: Color
hu: Szín

en: Padding
hu: Belső margó

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Square
hu: Négyzet

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Level
hu: Szint

en: Font size
hu: Betűméret

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Font color
hu: Betűszín

en: height
hu: magasság

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Font settings
hu: Betűkészlet beállítások

en: Information
hu: Információ

en: Relative size
hu: Viszonylagos méret

en: Enter an offset in pixels.
hu: Eltolás mértéke képpontban.

en: X offset
hu: X eltolás

en: Y offset
hu: Y eltolás

en: opacity
hu: átlátszatlanság

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Offset
hu: Eltolás

en: Allow Upscaling
hu: Felnagyítás engedélyezése

en: Rotation angle
hu: Elforgatás szöge

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
hu: A kép elforgatásának mértéke (szöge). Pozitív szám esetén az óra járásával megegyező, negatív szám esetén azzal ellentétes irányban.

en: Radius
hu: Sugár

en: Sigma
hu: Szigma

en: Column
hu: Oszlop

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Row
hu: Sor

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Fixed width?
hu: Rögzített szélességű?

en: Text settings
hu: Szöveg beállítások

en: Default text
hu: Alapértelmezés szerinti szöveg

en: Strip HTML tags
hu: HTML jelölők eltávolítása

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Mask
hu: Maszk

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép kivágása sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép forgatása sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
hu: %file képet nem lehet elforgatni, mert ebben a PHP környezetben az imagerotate() függvény nem elérhető.

en: Center left
hu: Bal közép

en: Center right
hu: Jobb közép

en: Upscale
hu: Felnagyítás

en: horizontal
hu: vízszintes

en: vertical
hu: függőleges

en: Image rotate
hu: Kép forgatása

en: width @data.width
hu: @data.width szélesség

en: height @data.height
hu: @data.height magasság

en: Source image
hu: Forrás kép

en: Let scale make images larger than their original size.
hu: Az átméretezett kép nagyobb lehet, mint az eredeti.
