Image Effects (5.0.0) - en to ms translation catalogue (34 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Size
ms: Saiz

en: Image
ms: Imej

en: Center
ms: Tengah

en: (none)
ms: (tiada)

en: Outline
ms: Garis bentuk

en: Preview
ms: Pratonton

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Path
ms: Laluan

en: Anchor
ms: Sauh

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Bottom
ms: Bawah

en: Mode
ms: Mod

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Line
ms: Baris

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Basic
ms: Asas

en: Color
ms: Warna

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Allow Upscaling
ms: Benarkan penskalaan menaik

en: Rotation angle
ms: Sudut putaran

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
ms: Bilangan darjah imej patut diputarkan. Nombor-nombor positif mengikut arah jam, nombor-nombor negatif tidak mengikut arah jam.

en: Maximum width
ms: Kelebaran maksimum

en: Mask
ms: Topeng

en: Rotate
ms: Putarkan

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ms: Pangkas imej gagal apabila menggunakan peralatan %toolkit pada %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ms: Putar imej gagal menggunakan peralatan %toolkit pada %path (%mimetype, %dimensions)

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
ms: Imej %file tidak dapat diputarkan sebab fungsi imagerotate() tidak tersedia ada dalam pemasangan PHP ini.
