Image Effects (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: Image
bn: ছবি

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Color
bn: রং

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়
