Image Effects (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
