Image Effects (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Path
hy: Ուղի

en: Bottom
hy: Ներքև

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Basic
hy: Տարրական

en: Color
hy: Գույն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Left
hy: Ձախ

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Rotate
hy: Պտտել
