Image Effects (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (39 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Size
ta: அளவு

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: Outline
ta: வரையறை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Path
ta: பாதை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Line
ta: வரி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Color
ta: நிறம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: height
ta: உயரம்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Plugin settings
ta: செருகு அமைப்புகள்

en: Row
ta: வரிசை

en: Maximum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்

en: Rotate
ta: திருப்பு

en: Center left
ta: மைய இடது

en: Center right
ta: மைய வலது
