Image Effects (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Font
my: စာလုံး

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
