Image Effects (8.x-2.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ
