Image Effects (8.x-3.0-rc1) - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Size
gl: Tamaño

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: (none)
gl: (ningún)

en: Outline
gl: Esquema

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Path
gl: Ruta

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Bottom
gl: Botón

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Line
gl: Liña

en: Media
gl: Medios

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Basic
gl: Básico

en: Color
gl: Cor

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Square
gl: Cadrado

en: Position
gl: Posición

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Font settings
gl: Axustes do tipo de letra

en: Information
gl: Información

en: Transparent
gl: Transparente

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Allow Upscaling
gl: Permitir ampliacións

en: Column
gl: Columna

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Row
gl: Ringleira

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Placement
gl: Ubicación

en: Strip HTML tags
gl: Eliminar etiquetas HTML

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Mask
gl: Máscara

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Rotate
gl: Rotar

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita

en: Strip metadata
gl: Retirar os metadatos
