Image Effects (8.x-3.1) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Outline
sk: Osnova

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Path
sk: Cesta

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Anchor
sk: Kotva

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Line
sk: Riadok

en: Media
sk: Médiá

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Basic
sk: Základné

en: Color
sk: Farba

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Position
sk: Pozícia

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Font color
sk: Farba písma

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Font settings
sk: Nastavenia písma

en: Information
sk: Informácia

en: X offset
sk: Odsadenie v osi X

en: Y offset
sk: Odsadenie v osi Y

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Offset
sk: Ofset

en: Allow Upscaling
sk: Povoliť zväčšovanie

en: Radius
sk: Polomer

en: Column
sk: Stĺpec

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Row
sk: Riadok

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Mask
sk: Maska

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sk: Orezanie obrázku pomocou @toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) sa nepodarilo
