Image 360 field (2.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Button background color
ca: Color de fons del botó
