Image 360 field (2.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Fields
it: Campi

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Button background color
it: Colore di sfondo del pulsante
