Image 360 field (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Button background color
gl: Variacións adicionais da cor do texto
