Image 360 field (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Button background color
uk: Колір фону кнопки

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height
