Image 360 field (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
