Image 360 field (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Button background color
sk: Farba pozadia tlačidla

en: Loading...
sk: Načítava sa...
