Image 360 field (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...
