Image 360 field (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Button background color
da: Knap baggrundsfarve

en: Loading...
da: Indlæser...
