Image 360 field (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Button background color
es: Color de fondo del botón

en: Loading...
es: Cargando...
