Image 360 field (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loading...
fi: Ladataan...
