Image 360 field (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Loading...
he: טוען...
