Image 360 field (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Button background color
sv: Bakgrundsfärg för knapp

en: Loading...
sv: Laddar...
