Image 360 field (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Loading...
th: กำลังโหลด...
