Image 360 field (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Button background color
lv: Pogas fona krāsa

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...
