Image 360 field (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Button background color
nl: Knopachtergrondkleur

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
