Image Field Permissions (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Create field
sv: Skapa fält

en: Edit field
sv: Redigera fält

en: Edit own field
sv: Redigera eget fält

en: View field
sv: Visa fält

en: View own field
sv: Visa eget fält

en: Custom permissions
sv: Anpassade behörigheter
