Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Create field
pl: Dodaj pole

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Edit own field
pl: Edytuj własne pole

en: View field
pl: Zobacz pole

en: View own field
pl: Zobacz własne pole

en: Custom permissions
pl: Niestandardowe usprawnienia
