Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Create field
pt: Criar campo

en: Edit field
pt: Editar campo

en: Edit own field
pt: Editar o próprio campo

en: View field
pt: Ver campo

en: View own field
pt: Ver o próprio campo

en: Custom permissions
pt: Permissões customizadas
