Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Create field
ru: Создать поле

en: Edit field
ru: Изменить поле

en: Edit own field
ru: Редактировать собственное поле

en: View field
ru: Показать поле

en: View own field
ru: Видеть своё поле

en: Custom permissions
ru: Пользовательские права доступа
