Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Create field
uk: Створити поле

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Edit own field
uk: Редагувати власне поле

en: View field
uk: Переглянути поле

en: View own field
uk: Переглянути власне поле

en: Custom permissions
uk: Персоналізовані повноваження
