Image field to media (3.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Fields
ar: الحقول

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء آليا يحتوي على أحرف وأرقام وشرطات سفلية.
