Image field to media (3.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Fields
fi: Kentät

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Proceed
fi: Jatka

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöllinen koneluettava nimi sisältäen kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.
