Image field to media (3.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Label
he: תווית

en: Fields
he: שדות

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.
