Image field to media (3.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Fields
ja: フィールド

en: Configuration
ja: 環境設定

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ja: システム内部名称。半角英数字とアンダースコアにより構成されます。
