Image field to media (3.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.
