Image field to media (3.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Fields
pl: Pola

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa zawierająca litery, cyfry i znaki podkreślenia.
